Now showing items 1-3 of 3

  • DOSTAVBA BLOKU V KRNOVĚ 

   Author: Denisa Dolanská; Supervisor: Rothbauer Zdeněk; Opponent: Oth Tomáš
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-01-31)
   Diplomová práce se zabývá dostavbou městského bloku v centru Krnova. Práce je zaměřená na přestavbu bývalé továrny Soukenické společnosti.
  • DOSTAVBA MĚSTSKÉHO BLOKU V OPAVĚ 

   Author: Přečková Magdaléna; Supervisor: Rothbauer Zdeněk; Opponent: Oth Tomáš
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-01-31)
   Cílem projektu je dostavba městského bloku v Opavě se záměrem zlepšení podmínek v místě. Projektu předcházel diplomní seminář ve kterém na základě rozsáhlých analýz diplomant navrhl řešení využití území - radnice s občanskou ...
  • PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 

   Author: Veronika Hušková; Supervisor: Rothbauer Zdeněk; Opponent: Oth Tomáš
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-09-10)
   Projekt Transferium Praha Hlavní nádraží se zabývá dostavbou nádraží ve třech úrovních, v kontextu města, řešení předprostoru nádraží a řešení budovy nádraží. Zkoumá možnost vytvoření multimodálního dopravního uzlu. Pomocí ...