ČVUT DSpace
  • Prohledat DSpace
  • English
  • Přihlásit se
  • English
  • English
Zobrazit záznam 
  •   ČVUT DSpace
  • České vysoké učení technické v Praze
  • Fakulta strojní
  • ústav výrobních strojů a zařízení
  • Bakalářské práce - 12135
  • Zobrazit záznam
  • České vysoké učení technické v Praze
  • Fakulta strojní
  • ústav výrobních strojů a zařízení
  • Bakalářské práce - 12135
  • Zobrazit záznam
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Návrh polohovací jednotky vřetene kotoučové zkracovací pily na kámen pro kotouč 400 mm

Design of spindle position unit of the cross cut saw for stone with saw blade 400 mm

Typ dokumentu
BAKALÁŘSKÁ PRÁCE
BACHELOR THESIS
Autor
Urban Tomáš
Vedoucí práce
Červenka Jaroslav
Oponent práce
Ondráček Miroslav
Studijní obor
Konstruování podporované počítačem
Studijní program
Strojírenství
Instituce přidělující hodnost
ústav výrobních strojů a zařízení
Obhájeno
2016-09-05
Práva
A university thesis is a work protected by the Copyright Act. Extracts, copies and transcripts of the thesis are allowed for personal use only and at one?s own expense. The use of thesis should be in compliance with the Copyright Act http://www.mkcr.cz/assets/autorske-pravo/01-3982006.pdf and the citation ethics http://www.cvut.cz/sites/default/files/content/d1dc93cd-5894-4521-b799-c7e715d3c59e/cs/20160901-metodicky-pokyn-c-12009-o-dodrzovani-etickych-principu-pri-priprave-vysokoskolskych.pdf.
Vysokoškolská závěrečná práce je dílo chráněné autorským zákonem. Je možné pořizovat z něj na své náklady a pro svoji osobní potřebu výpisy, opisy a rozmnoženiny. Jeho využití musí být v souladu s autorským zákonem http://www.mkcr.cz/assets/autorske-pravo/01-3982006.pdf a citační etikou http://www.cvut.cz/sites/default/files/content/d1dc93cd-5894-4521-b799-c7e715d3c59e/cs/20160901-metodicky-pokyn-c-12009-o-dodrzovani-etickych-principu-pri-priprave-vysokoskolskych.pdf.
Metadata
Zobrazit celý záznam
Abstrakt
Předložená bakalářská práce se zabývá problematikou konstrukce zkracovacích pil na kámen. Na základě průzkumu trhu byly navrženy tři řešení a z nich vybráno optimální, které bylo zpracováno formou 3D modelu a návrhových výpočtů.
 
This bachelor thesis deals with the issue of construction cut-off saw for stone. Based on the research of market was proposed three solutions and the best of them was selected. This solution was processed in 3D model and in design calculation.
 
URI
http://hdl.handle.net/10467/65503
Zobrazit/otevřít
PLNY_TEXT (4.554Mb)
PRILOHA (572.6Kb)
PRILOHA (1.219Mb)
PRILOHA (21.88Kb)
PRILOHA (2.548Mb)
Kolekce
  • Bakalářské práce - 12135 [84]

České vysoké učení technické v Praze copyright © 2016 

DSpace software copyright © 2002-2016  Duraspace

Kontaktujte nás | Vyjádření názoru
Theme by 
@mire NV
 

 

Užitečné odkazy

ČVUT v PrazeÚstřední knihovna ČVUTInformační zdrojeAutorský zákonPodpora studiaJak psát VŠKPPodpora vědyHodnocení vědyOpen Access Aplikace V3S

Procházet

Vše v DSpaceKomunity a kolekceDle data publikováníAutořiNázvyKlíčová slovaTato kolekceDle data publikováníAutořiNázvyKlíčová slova

Můj účet

Přihlásit se

České vysoké učení technické v Praze copyright © 2016 

DSpace software copyright © 2002-2016  Duraspace

Kontaktujte nás | Vyjádření názoru
Theme by 
@mire NV