Now showing items 1-5 of 5

  • Administrativní budova v areálu letiště Václava Havla 

   Author: Victoria Cheremnykh; Supervisor: Lampa Radek; Opponent: Mastíková Jana
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-03-07)
   Projekt je navržen podle nového urbanistického planu pro letiště Václava Havla v Praze. Jedná se o samostatně stojící administrativní budovu. Objekt má 3 PP. pro garáže a 5. NP s komerčním účelem. V přizemí jsou obchodní ...
  • Hotel garni, Strakonice 

   Author: Eliška Pavelčíková; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Dřevíkovský Igor
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-03-07)
   Smyslem práce je dostavba proluky na křížení ulic Velké Náměstí, U Sv. Markéty a Kochana z Prachové. Cílem bylo smysluplně propojit již stávající zástavbu a zároveň akcentovat roh náměstí.
  • Možnosti nákladní přepravy mezi ČR a Čínou ve společnosti Kühne+Nagel 

   Author: Petra Karešová; Supervisor: Horák Tomáš; Opponent: Rovňan Michal
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-06-13)
   Cílem diplomové práce „Možnosti nákladní přepravy mezi ČR a Čínou ve společnosti Kühne+Nagel“ je zanalyzovat situaci v současné námořní a železniční nákladní přepravě, porovnat možnosti těchto přeprav mezi sebou, zanalyzovat ...
  • VELKOMĚSTSKÝ POLYFUNKČNÍ DŮM TĚŠNOV-FLORENC 

   Author: Gabriela Šolcová; Supervisor: Sedlák Jan; Opponent: Gavlas Michal
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-01-31)
   Cílem diplomové práce je regenerace místa Praha – Florenc. Projekt je řešen od konceptu, který vymezuje nový veřejný prostor, až po návrh polyfunkčního objektu umístěného nad stanicí metra Florenc.
  • Využití strojového učení pro detekování, kdy jsou dva produkty stejné 

   Author: Peter Jung; Supervisor: Kuželka Ondřej; Opponent: Verbruggen Gust
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-06-11)
   V tejto práci sa zamieravame na možnosti využitia strojového učenia v oblasti e-commerce. S konkrétnym využitím pre párovanie produktov a ich ponúk od roznych obchodov. Aj ked všetky metódy budú optimalizované pre toto ...