Now showing items 1-6 of 6

  • Bytové domy pro doktorandy 

   Author: Nikola Kučírková; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Chvojka Ivo
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-06-20)
   Cílem studie bylo navrhnout dostavbu Strahova v Praze 6. Hlavním úkolem bylo vyřešit problematiku ubytování jak studentů, tak doktorandů či pedagogů. Součástí bylo také řešení parkování, které je v Praze problematické.
  • Bytový dům a ruční dílny v areálu Nuselského pivovaru 

   Author: Zinkaizlová Veronika; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Chvojka Ivo
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2017-06-13)
   Předmětem této bakalářské práce je rekonstrukce bývalé sladovny, která se nachází v areálu Nuselského pivovaru. Areál je situován mezi ulicemi Křesomyslova a Závišova. Tento objekt je momentálně nevyužívaný, proto je zde ...
  • Bytový dům pro hostující profesory ČVUT 

   Author: Jiří Hessler; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Chvojka Ivo
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-06-20)
   Zadáním projektu je navrhnout bytový dům pro hostující profesory ČVUT v rámci komplexu strahovských kolejí.
  • Bytový dům, Praha-Nusle 

   Author: Michal Pospíšil; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Chvojka Ivo
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2021-06-12)
   Vzhledem k brzké výstavbě nové linky metra D a jedné z jejích stanic na Náměstí Bratří Synků se Nusle stanou velice lukrativní oblastí pro bydelní. Tento semestr jsme se snažili doplnit proluky nebo neefektivně zastavěné ...
  • Nová strahovská kolej 

   Author: Tereza Húsková; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Chvojka Ivo
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2021-04-03)
   Stavba se nachází v Praze na Strahově na pozemku u pravého severního rohu Strahovského stadionu. Úkolem projektu bylo vytvořit důstojný vstup do kolejního kampusu ČVUT a navrhnout moderní bydlení pro studenty formou sdílených ...
  • Přestavba sladovny Nuselského pivovaru na budovu školy umění a designu 

   Author: Krymouskay Irina; Supervisor: Kordovský Petr; Opponent: Chvojka Ivo
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2017-06-15)
   Budova školy umění a designu je přestavbou sladovny bývalého Nuselského pivovaru, která se nachází v ulici Křesomyslova. Z východní strany do objektu přiléhá další část pivovaru, která s provozem školy není propojená. ...