Now showing items 1-3 of 3

  • Návrh ložiskového uložení kola nákladního automobilu 

   Author: Luštinec Ladislav; Supervisor: Tajzich Václav; Opponent: Rabík Tomáš
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2018-08-31)
   V této diplomové práci se zabývám kolovými ložisky nákladních automobilů. První část se věnuje popisem používaných provedení, jejich mazáním, utěsnění a dalším komponentům ložisek a ložiskových jednotek. Druhá část popisuje ...
  • Převodové ústrojí zadní nápravy nákladního automobilu 

   Author: Novák Pavel; Supervisor: Tajzich Václav; Opponent: Rabík Tomáš
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2015-06-17)
   Tato práce se zabývá převodovým ústrojím zadní poháněné nápravy nákladního vozidla. Převodové ústrojí a ozubená soukolí jsou navržena podle oblasti použití vozidla. Převodové ústrojí je tvořeno rozvodovkou a planetovou ...
  • Rozvodovka osobního vozu 4x2 s hnacím agregátem vpředu napříč 

   Author: Vrátil Michal; Supervisor: Tajzich Václav; Opponent: Rabík Tomáš
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2017-06-27)
   Tato diplomová práce se zabývá návrhem přední rozvodovky osobního automobilu ve variantě 4 x 2 s hnacím agregátem umístěným v předu napříč.