Now showing items 1-5 of 5

  • Bytový dům s obchody 

   Author: Jáchym Růžička; Supervisor: Rothbauer Zdeněk; Opponent: Jurák Přemysl
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-03-07)
   Bytový dům se nachází na poloostrově v Holešovickém přístavu. Návrh má ambici nabídnout kvalitní bydlení ve vnitřní periferii města. Dům na půdorysu blízkém písmenu U objímá polosoukromý pros-tor dvora, který je na západní ...
  • Komunitní bydlení 

   Author: Anna Králová; Supervisor: Mádr Josef; Opponent: Dvořák Jakub
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-06-15)
   Předmětem bakalářské práce je návrh bytového domu pro komunitní bydlení. Tvoří jej dva stejné vzájemně posunuté kvádry s pavlačemi vymezující a chránící prostor společného dvoru.
  • MĚSTSKÝ BAZÉN SMÍCHOVSKÁ NÁPLAVKA 

   Author: Polina Novikova; Supervisor: Kuzemenský Michal; Opponent: Wertig Jaroslav
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-06-25)
   Tématem diplomního projektu bylo navrhnout plavecký bazén do centra města. Povinným programem se stal krytý 50 m dlouhý bazén s celoročním provozem. Dál by komplex měl mít možnost venkovního slunění a občerstvení, výukový ...
  • Obecní dvůr, Praha-Uhříněves 

   Author: Tomáš Vojtíšek; Supervisor: Cikán Miroslav; Opponent: Pišoft Michaela
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2020-06-20)
   Návrh revitalizace průmyslového dvora na návsi (Náměstí Bratří Jandusů) v pražské čtvrti Uhříněves. Rekonstrukce stávajícího objektu na kavárnu se sálem, novostavba dvou budov Základní umělecké školy a budovy Městské ...
  • Rodinný dům 

   Author: Jakub Sedláček; Supervisor: Šmolík Michal; Opponent: Novotná Petra
   (České vysoké učení technické v Praze. Vypočetní a informační centrum.Czech Technical University in Prague. Computing and Information Centre., 2019-06-26)
   Objekt rodinného domu se nachází v poměrně klidné lokalitě nedaleko Prokopských skal v městské části hlavního města Prahy, konkrétně Praha 5 - Hlubočepy. Návrh byl proveden na základě stanovených kritérií a investičních ...